Jak informovat zájemce

Pro to, aby ISIC na vaší škole fungoval ideálně, doporučujeme držitele karet pravidelně informovat o výhodách s kartou ISIC spojených. Studenti se tak naučí průkaz využívat, což jednoznačně zvýší prestiž jak průkazu ISIC, tak i školy, která tuto službu nabízí.

Informace od nás

• fb_isicAktuální a kompletní informace naleznete na našem webu isic.cz, především v sekci Slevy.
  • Držitelům karet pravidelně posíláme e-mailový newsletter, který je seznamuje s novými a aktuálními výhodami.
  • Na našem Facebookovém profilu se uveřejňují taktéž aktuální informace, vyhlašují se soutěže, odpovídáme na dotazy apod.

Vaše komunikace

• Doporučujeme informovat studenty pomocí prostředků, které jsou vaší škole nejbližší: webová stránka školy, intranet, mailové notifikace a podobně. Rádi vám v případě potřeby poskytneme grafické materiály (loga ISIC, slev, vizuály průkazů), texty a další informace.
    Webová stránka školy by měla nést jasnou informaci o průkazech ISIC a o způsobu, jak ISIC na škole funguje, kde se objednává, kdy a kde bude k vyzvednutí apod.
  • Před začátkem školního roku vyrábíme dopisy pro nové studenty (případně jejich rodiče), které je seznamují se samotným průkazem ISIC, jeho výhodami, a hlavně s jeho funkcemi ve škole.
  • Na podzim je dobré studenty upozornit na nutnost si ještě před koncem roku prodloužit platnost průkazu.

Tištěné materiály

• brožura ISICDo školy distribuujeme informační letáky kombinované s žádostí. Tyto letáky mají za úkol informovat budoucí zájemce o ISIC o hlavních výhodách, zároveň slouží jako žádost, kterou může zájemce ihned vyplnit.
  • S hotovou kartou dostane držitel aktuální brožuru s výběrem hlavních slev a výhod.
  • Několikrát ročně pravidelně vyrábíme a na vyžádání posíláme plakáty, oblíbené jsou hlavně plakáty sezónní, upozorňující na využití ISIC při lyžování a v létě na hudebních festivatelech.
  • Je možné vyrobit speciální materiály, např. regionální letáky, informace o využití ISIC v dopravě atd.

ISIC tour

• Oblíbená road show po univerzitách a vysokých školách v celé České republice je každoročně navštěvována mnoha tisíci studentů. Studentům přiváží plno soutěží, dárků a aktivit, u kterých zažijí nejen spoustu zábavy, ale budou mít možnost získat i zajímavé ceny od partnerů ISIC TOUR.

Prezentace na škole

• ISICoolový-blesk-1_1Velmi oblíbenou akcí je ISICoolový blesk, což je akce, při které přímo oslovujeme studenty na školách. Studenti se mohou ptát na výhody ISIC a na možnosti pořízení a prodloužení karty. Zároveň během akce rozdáváme odměny pro studenty, kteří kartu používají a řádně si ji prodlužují. Po předložení platného průkazu student dostane na místě drobný dárek od našich partnerů. Studenti si také mohou rovnou na místě koupit revalidační známku.
  • Prezentace o průkazu ISIC ve třídách je vhodná obzvláště pro školy, které s námi nedávno zahájily spolupráci a jejich studenti tedy ISIC ještě blíže neznají. Při prezentaci se dozví základní informace o samotné kartě a také to, jakou funkci má ISIC ve škole.