Studentské výhody

Jediný mezinárodní průkaz studenta

ISIC umožňuje studentům prokázat svůj status studenta v celém světě a využít tak všech nabízených studentských slev, výhod a nabídek.

Kino v Buenos Aires? Muzeum v Paříži? Hostel v Londýně? S průkazem ISIC si vaši studenti mohou být jisti, že na všech těchto místech získají výhody rezervované pro studenty nebo pouze pro držitele ISIC.

Mají průkaz, uznávaný a vítaný po celém světě.

Prukaz_ISIC_1

Výhody pro držitele ISIC

neoluxor
V České republice existují tisíce výhod, které jsou přístupné pouze držitelům průkazů ISIC: při nakupování, stravování, vzdělávání, poznávání památek a kultury.

V naší databázi slev si můžete jednoduše vyhledat výhody dostupné přímo ve vašem městě a jeho okolí. Díky našim partnerům můžete alespoň pár slev najít téměř kdekoliv, nejvíce je jich samozřejmě v krajských městech.

Velice oblíbené jsou sezónní slevy: ať už na permanentky v lyžařských areálech (několik desítek po ČR) v zimě, nebo na jaře a v létě na hudební festivaly a jiné akce.

Ať už bydlíte kdekoliv, můžete velmi jednoduše s průkazem ISIC nakupovat v online obchodech: elektronika, oblečení a mnoho dalšího.

Výhody pro studenty

Tam, kde je podmíněno získání benefitu prokázáním statusu studenta, je studentský průkaz ISIC ideálním řešením. Držitel průkazu ISIC jeho předložením deklaruje, že je studentem a tím má nárok například na studentský tarif, studentskou cenu či jiné zvýhodnění. Odpadá tak administrace, která je s prokázáním studentského statusu spojená (papírové potvrzení, nošení indexů aj.).

Cestování a doprava s ISIC

Obrovské výhody poskytuje ISIC v cestování. V ČR jsou slevy poskytovány u nepřeberného množství dopravců: nejčastěji na stovkách dálkových linek, autobusových i železničních.

Městské dopravní podniky uznávají ISIC jako potvrzení o studiu, při pravidelném nákupu studentských kupónů tedy není nutné vydávat studentům papírové potvrzení.

I v cestování do zahraničí je ISIC neocenitelným pomocníkem. Slevy na autobusové jízdenky několika společností, zlevněné studentské letenky a mnoho dalšího….

Na cestu do zahraničí (individuální i se školou) je nutné se pojistit. ISIC nabízí své vlastní pojištění, které je v mnoha případech bezkonkurenčně nejlepší na trhu!

doprava