Kontaktujte nás na +420 226 222 318 nebo skoly@isic.cz

Základní informace

GTS ALIVE s.r.o. je oficiálním vydavatelem mezinárodních studentských identifikačních průkazů ISIC a mezinárodních učitelských průkazů ITIC pro Českou republiku.
Logo_ISIC_CR_MAIN

Díky naší aktivitě je Česká republika dlouhodobě vyhodnocována jako země s největším rozšířením průkazů ISIC a největší nabídkou studentských výhod mezi 130 zeměmi ISIC Association. Naším cílem je rozšířit průkaz ISIC jakožto studentský průkaz na všechny střední a vysoké školy v ČR.

Jsme přesvědčeni, že ISIC se může stát studentským průkazem i na Vaší škole!

Výhody

Nabídněte svým studentům a pedagogům nástroj s obrovským počtem výhod; průkaz, který mohou využít ve škole, ve městě, po celé republice, a samozřejmě také po celém světě. Ať už v každodenním životě, nebo při cestování, při studiu, ISIC svým držitelům vždy přináší silnou hodnotu.

Mezinárodní rozměr

Staňte se součástí mezinárodního projektu, podpořeného organizací UNESCO. ISIC je s vámi především doma, ale může vám pomoci objevit i mezinárodní dimenzi vzdělávání.

Technologie

V dnešní době je téměř každá škola vybavená systémem, který usnadňuje kontrolu přístupu do budovy, vydávání stravy nebo ovládání kopírek. Využití průkazů ISIC jakožto klíče v těchto systémech je snadné a oceňují jej především jeho uživatelé – studenti, kteří jsou na ISIC zvyklí a využívají jej i v mimoškolním životě.

Poslání průkazu ISIC…

1

“To increase international understanding through the promotion of travel and exchange opportunities among students, and the academic community”.

 

2

V roce 1993 byl průkaz ISIC podpořen organizací UNESCO jakožto jediný mezinárodní studentský průkaz, který prokazuje status studenta napříč celým světem.

 

3

UNESCO podporuje a umožňuje prosazovat cíle průkazu ISIC.

 

4

Poslání průkazu ISIC podporuje Mezinárodní asociace univerzit (IAU), Světová organizace cestovního ruchu (UNWTO) a více než 40 dalších národních a mezinárodních institucí.

unesco-logo-toutes-les-langues

Karta pro každého

Kromě studentského průkazu ISIC mohou školy využít i další průkazy pro své učitele, zaměstnance a studenty dálkového nebo kombinovaného studia…