Další průkazy

Dálkoví studenti, učitelé, zaměstnanci… máme řešení pro všechny!

Přechod vaší školy na průkazy ISIC je ideální příležitostí k tomu, abyste začali využívat i ostatní průkazy s velkým množstvím výhod: karty pro dálkové/kombinované studenty, pro pedagogické/akademické pracovníky a i pro všechny ostatní zaměstnance školy. Všechny tyto karty fungují ve stejném režimu jako karty ISIC pro studenty: jsou čipové, mají shodnou platnost, která se každoročně prodlužuje, mají stejné ceny. Celý systém je tak velmi přehledný.

Mezinárodní průkaz učitele ITIC

Karta ALIVE – řešení pro studenty i zaměstnance

Karta_ITIC_2

Mezinárodní průkaz ITIC je určen pro učitele všech stupňů škol, stejně tak i pro pedagogické pracovníky jiných institucí. ITIC je především identifikačním průkazem učitele a dokladem, který učitel může využít v ČR i ve 124 zemích světa. Učitelé tedy využijí svůj průkaz ITIC při cestách po republice i v zahraničí při školních výletech, ale i v případě soukromé dovolené. S průkazem ITIC může učitel využít množství výhod a slev např.: knihkupectví, restaurace, móda, optika, parfumerie, nákup počítačového vybavení, atd. Kompletní databázi slev najdete na našich stránkách.

Na mezinárodní učitelský průkaz ITIC mají nárok pedagogičtí a akademičtí pracovníci všech typů škol. Učitel musí být na škole zaměstnán (a mít smlouvu minimálně na rok; nikoliv ŽL, DPP a DPČ). Školní ITIC je zároveň díky možnost prodloužení pro učitele ještě výhodnější: kartu si zájemce zakoupí za plnou cenu na začátku platnosti a dále mohou svůj ITIC prodlužovat mnoho let, bez časového omezení.

ALIVE_student_2 Karta_ALIVE_zamestnanec

Průkaz ALIVE je ideální volbou pro studenty a zaměstnance školy, kteří nemají nárok na ISIC, respektive ITIC, a kteří mají zájem získat průkaz s čipovou funkcí a zároveň s možností uplatnit kartu na množství výhod v ČR. Kompletní informace o slevách a výhodách karty ALIVE naleznete na www.alive.cz.

ALIVE student je průkaz určený především pro dálkové a kombinované studenty, kteří mají výuku v dotaci méně než 15 hodin týdně a tedy nemají nárok na průkaz ISIC.

ALIVE zaměstnanec je průkaz určený pro nepedagogické pracovníky školy, kteří nemají nárok na průkaz ITIC. Mezi tyto pracovníky patří např.: hospodář/ka, kuchař/ka, školník, etc. Na rozdíl od ISIC a ITIC jsou karty ALIVE platné pouze na území České republiky.

Bílé karty s logem školy

Pro návštěvníky, krátkodobé pracovníky nebo stážisty můžeme vyrobit i bílé čipové karty s libovolným potiskem. Je možné i karty personalizovat – na základě dodaných údajů na karty tisknout osobní údaje držitelů.

Tato karta se může stát i výjimečným a dočasným řešením pro ty studenty, kteří nevyužijí průkaz s licencí ISIC. Cena těchto karet je stanovena dle individuální domluvy.

Karta_bila